Sponsorlu Bağlantılar

Göz Altı Işık Dolgusu

Göz Altı Işık Dolgusu

 

Işık dolgu teknolojisi sayesinde çoğunlukla genetik olarak oluşan morluklar ve koyu halkalar ortadan kaldırılarak gözlerinizin daha parlak ve canlı görünmesini sağlar.

 

Yüz dolgularından biraz farklı bir yapıya sahip olan hafif göz altı dolguları, göz altındaki cildi besleyen ve nem seviyesini artıran hyaluronik asit, vitaminler ve peptitler içerir.

 

Göz Altı Işık Dolgusu Kimlere Uygulanır?

 

Göz altı dolgunluğu; sarkma, göz altı sarkması ve göz çevresindeki kırışıklıklardan endişe duyanlar için uygundur. Kanıtlanmış bir yan etkisi olmamasına rağmen, hamile ve emziren anneler için göz büyütme önerilmez. 18 yaşın altındaki kişiler için tasarlanmamıştır. Uygulama bölgesinde kanama olabileceğinden hemofili hastalarında göz altı ışık dolgusu kullanılmaz. Hashimoto tiroiditi, SLE, Behçet hastalığı gibi aktif dönemlerde önerilmez. Ayrıca dolgu hassasiyeti olan kişilerde göz altı ışık dolgusu yapılmaz.

 

Göz Altı Işık Dolgusu Önemli Noktaları Nelerdir?

 

Göz altı dolguları diğer dolgu tekniklerinden farklıdır. Deri altına değil, kemiklere uygulanır. İlk olarak, tedavi edilecek alanı temizleyin. Dolgu öncesi hastanın ağrı hissetmemesi için lokal anestezik ve sakinleştirici iğne yapılır ve bölgenin uyuşması beklenir. Morarma ve şişmeye neden olabileceğinden iğne uygulaması önerilmez. Bu nedenle dolgu, kapalı uçlu bir kanül ile uyuşturularak göz altına enjekte edilir.

 

Göz altlarınız inceyse uygulamadan hemen sonra etkisini hissedebilirsiniz ancak etkinin görünmesi için lütfen yaklaşık 3 hafta bekleyin. Bu işlem ortalama 15 dakika sürmektedir. Kalıcılığı 1-1.5 yıl sürer. Günlük hayatınıza hızlıca dönebilirsiniz.

 

Göz Altı Işık Dolgusu Fiyatları

 

İşlem maliyetleri ve gözaltı ışık dolgusu fiyatı hizmet verdiğiniz kliniğe göre değişiklik göstermektedir. Bu nedenle detaylı araştırma yapılmadan karar verilmemelidir. FDA onaylı olmayan ürünler kullanan veya kar etmek isteyen ajanslar çok rekabetçi fiyatlar sunabilir.

 

Bu kliniklerden alınan hizmetler sonucunda komplikasyon gelişme riski çok yüksektir. Başarı oranı da çok düşük. Gözaltı ışık dolgusu fiyat , bir kliniğe karar verirken dikkate alınması gereken son kriterlerdir.  SGK kozmetik işlemlerin maliyetini karşılamamaktadır ve gözaltı ışık dolgusu fiyat   kliniğe göre değişmektedir.

 

Yanak Dolgusu 

 

Yanak dolgu enjeksiyonu özellikle bayanlarda güzelliğin en önemli sembollerinden biri olan yanakların daha güzel ve çekici olması için yapılan ve birçok klinik ve merkezde farklı yanak dolgusu fiyat çeşidi olan kozmetik bir işlemdir.

 

Bu sarkmalar kişinin yüzünün yorgun, çökük ve yaşlı görünmesine neden olur. Bazı kişilerde genetikten dolayı yanak bölgesi daha çökük hale gelebilir.

 

Yanak Dolgusu Nedir?

 

Yanakları içeren bu gibi durumlarda yanak dolgusu işlemi ile yaklaşık 10 dakika gibi kısa bir sürede daha arzu edilen bir görünüm elde edilebilir. Yanak dolgusu yöntemi ve birçok yanak dolgusu fiyat   ile cilt daha canlı, gençleşmiş ve gençleşir

 

Yanak Dolgusu Avantajları Nelerdir?

 

Yanak dolguları, yüz bölgesindeki rahatsızlıktan şikayet edenler için ideal bir güzellik uygulamasıdır. Yanak dolgusunun faydaları şunlardır:

 

Depresyon, kırışıklıklar ve sarkık yanaklar yok edilir.

Yanakları doldurmak eski estetik görünümü geri getirebilir.

Cilde doğal, genç bir görünüm verir.

Bu uygulama hastaya istenilen elastik yapıyı verir ve yanaklara hacim kazandırır.

 

Yanak Dolgusunun En Fazla Uygulandığı Alanlar Nelerdir?

 

Yüzün veya vücudun herhangi bir bölgesine çökme veya doku kaybı ile uygulanabilir. Kişi bir bütün olarak değerlendirilmeli ve uygun önerilerde bulunulmalıdır. Dudakları, şakakları, yanakları, çeneyi düzeltmek, burnu yeniden şekillendirmek, yüzü yeniden şekillendirmek, asimetriyi düzeltmek ve kaş derinliğini doldurmak için dolgular uygulanabilir. Cilt altından tüm cilde uygulanan dolgular ve daha az yoğun formlar ile daha canlı ve ışıltılı bir görünüm sağlanır.

 

Yanak Dolgusu Fiyatları

 

Yanak dolgu fiyatları; hastanın durumuna, dolgu markasına ve tipine göre değişmektedir. Ayrıca yüz dolgu fiyatları; kullanılan dolgunun markasına ve uygulama yapılacak bölgenin hacmine göre değişiklik göstermektedir.

 

Bir hastanın hattı için bir dolgu yeterli olabilirken, başka bir hasta için 2-3 dolgu yeterli olmayabilir. Bu doğrudan yanak dolgusu fiyat içeriğini etkiler. Sizin için geçerli olan dolum fiyatını belirlemek için bir doktora görünmelisiniz.

 

 

Dudak Dolgusu Nasıl Yapılır?

 

İlk olarak, genel görünümünüze en uygun dudak tasarımına karar verin. Bu noktada kişinin ulaşmak istediği görünüm önemlidir. Doldurma sadece hacim için değildir. Dudak kenarının altındaki sarkmalara da çözüm oluşturur.

 

Dudak bölgesindeki sinirler çok hassastır, bu nedenle bu bölgedeki işlemler diğerlerinden daha acı verici olabilir. Bu nedenle dudak büyütme işleminden önce hastaya lokal anestezi yapılır. Tedavi sırasında ağrıyı en aza indirmek için tedavi bölgesine anestezik krem ​​sürülür. Bu kreme ortalama 20 dakika maruz kaldıktan sonra çok ince bir iğne ucu ile dudaklarınızı güzelleştirmeye başlayabilirsiniz.

 

Yaklaşık 10 dakikada tamamlanabilen dudak dolgusu dolgu malzemesi, vücudumuzun kendi ürettiği bir madde olan hyaluronik asit esaslıdır. Dışarıdan ince bir iğne ile dudaklara verilen hyaluronik asit, içerideki hyaluronik asit ile birleşerek amacına ulaşır.

 

Hangi Durumlarda Dudak dolgusu Uygulanır?

 

Yaşlandıkça cildimizdeki kolajen, elastin doku ve hyaluronik asit miktarı azalmaya başlar. Bu kusuru gidermek için kullanılan bir dudak büyütme prosedürü. Hamileler, iltihabi cilt sorunları olanlar veya herpes labialis hastaları için uygun değildir. Ancak başkalarına da rahatlıkla uygulanabilir.

 

Dudak dolgusu yaptırmanın bir diğer nedeni de yaşlanma belirtilerine bağlı olarak da oluşabilen dudak sarkma problemlerinden kurtulmaktır. Dudak simetrisine sahip olmak isteyen ancak dudak simetrisinde sorun yaşayan kişilere uygulanabilir

 

Dudak Dolgusunun Avantajları Nelerdir?

 

Dolgu uygulaması iki farklı şekilde yapılabilir. Dudaklara hacim kazandırmak için uzun süre kalıcı dolgu ve iğnesiz dudak dolgusu yapılır. İğneli dolgu uygulamaları çok az ağrı hissedilir ama böyle bir ihtimal burada söz konusu değildir. Kalem tedavisi ile dolgu uygulamalarının birçok avantajı vardır.

 

İnsanlar imajı umursamıyorlar, istedikleri imajı elde edebiliyorlar. Dudakların istenildiği gibi şekillendirilmesini sağlar. Hassas ciltler için mükemmel tedavi. İşlem sırasında hasta konforu mümkün olduğunca yüksek tutulur. İşlemde iğne kullanılmadığı için kesinlikle ağrı olmaz.

 

Dudak Dolgusu Fiyatları

 

Özel kliniklerde dudak dolgusu fiyat birçok kişi tarafından sorulmaktadır. Fiyat bilgisi, bir teklifin başarılı olup olmadığını belirleyen asıl konudur. Fiyatlar hakkında kesin bilgi mümkün değildir. Kliniğin deneyimli ve eğitimli çalışanları kullanılan cihazın ve dolgu maddesinin kalitesine göre dudak dolgusu fiyat belirlemektedir.

 

Fiyat listesi birçok kriter dikkate alınarak belirlenir. Bir işlemden önce kesin bir fiyat verilemez. Ortalama fiyatlar verilmiş olup kesin bir bilgi verilmemiştir. Bu, ne kadar dolgu maddesi kullandığınıza bağlı olarak fiyatta artabilir ve dalgalanabilir.

Kullanılacak dolgu miktarı bir ön eleme ile belirlenir. Bu sayede güncel ve doğru dudak dolgusu fiyatbilgisi vererek hangi hastaların ameliyat olacağına karar verilir.

 

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu