Sponsorlu Bağlantılar

Marangoz İstanbul

Marangoz

Ahşapla bir şeyler inşa etmeyi veya yaratmayı sever misiniz? Detaylara dikkat ediyor ve yaptığınız işte kesin olmayı seviyor musunuz? Bir marangozluk kariyeri sizin için olabilir!

Marangozlar, inşaat ve marangozluk endüstrisinde çalışan yetenekli ustalardır. Her türlü ahşap konstrüksiyonu yaparlar; tüm yapı çerçevesinden özel mutfaklara veya ahşap zeminlerdeki süslü detaylara kadar.

Marangoz İstanbul

Bir marangozun kendine özgü görevleri, kaba marangozlukta mı yoksa marangozlukta mı çalıştığına bağlı olarak değişir. Ek olarak, marangozların belirli türde ahşap ürünlerin yapımında veya özel marangozluk işlerinde uzmanlaşabilecekleri birçok alan vardır.

Kaba marangozlar genellikle büyük inşaat projelerinde açık havada çalışırlar. İş için ihtiyaç duyulan malzemelerin miktarına ve türüne karar vermek için planları kullanırlar. Malzemeler seçildikten sonra, kaba marangozlar malzemeleri spesifikasyona göre keser. El testereleri, motorlu testereler veya ağaç işleme makineleri kullanabilirler. Televizyon ünitesi için de web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu