Sponsorlu Bağlantılar

Mutluluk Çubuğu Faydaları

Mutluluk Çubuğu Faydaları

 

Birçok erkek farklı sebeplerden dolayı sertleşme sorunu yaşayabilmektedir. Tıbbi tedavilerin yaşanılan sertleşme sorununa çözüm olmada yetersiz kaldıkları nokta da kalıcı bir çözüm olarak penil protezi ön plana çıkmaktadır. mutluluk çubuğu günümüzde birçok erkek tarafından kullanılmaktadır.

 

Mutluluk Çubuğu Ne Zaman Kullanılır?

 

Sertleşme sorunu bireylerin hayatlarını olumsuz yönde etkilemektedir ve bu sorun çok farklı sebeplerden ortaya çıkabilmektedir. Peniste eğrilik, damar sertleşmesi, prostat kanseri, priapizm, metabolik sendrom, diyabet, sigara tüketimi ve yetersiz fiziksel aktivite gibi durumlarda ortaya çıkabilmektedir. Tüm bu fizyolojik sorunların yanı sıra psikolojik olarak da ortaya çıkabilmektedir.

 

Nedene yönelik yapılan tıbbi tedavilere rağmen sertleşme sorununa çözüm getirilememesi halinde mutluluk çubuğu kullanmak kalıcı bir çözüm olacaktır. Sertleşme sorununda bazı ilaçlar kullanılmaktadır fakat her zaman çözüm sağlanamamaktadır. Penil enjeksiyon, vakumlama ve diğer ameliyat dışındaki yöntemlerin kullanılmasına rağmen sertleşme sorunu devam edebilir. Bu noktada penil protezi kullanılmaktadır.

 

Penil Protezinin Avantajları

 

Penise yerleştirilen protez kalıcı olarak sertleşme sorunun çözüme kavuşmasını sağlar. mutluluk çubuğu faydaları sertleşme sorununa sahip olan kişiler tarafından merak edilmektedir. Kişi başka birine protezini söylemediği takdirde dışarıdan protezin varlığı asla anlaşılmaz. Protez sayesinde normal bir cinsel ilişki kurulabilir. Kişinin his kaybı olmaz veya orgazma ulaşımı konusunda herhangi bir değişiklik olmaz. Protez aynı zamanda kişinin boşalmasını da etkilememektedir. Protez takılan kişi dilediği zaman cinsel ilişkiye girebilir. İstediği takdirde çocuk sahibi olabilir. Cinsel hayatta herhangi bir sorun yaşanmaz.

 

Mutluluk Çubuğu Güvenli mi?

 

Penil protezinin yapıldığı ameliyatlarda genel olarak komplikasyon ve istenmeyen durum gelişme olasılığı oldukça düşüktür. Çok nadiren görülen protezle ilişkili olan komplikasyonlar ise şu şekilde sıralanabilir:

 

Ameliyat ardından kanama

 

Erozyon

 

Enfeksiyon

 

Mekanik arıza

 

Rezervuarın veya pompanın yer değiştirmesi

 

Penil Protezi İşe Yarar mı?

 

Penil protezinin protez olarak yerleştirildiği ameliyatlarda başarı oranı yaklaşık olarak yüzde 90 ila yüzde 95 aralığındadır. Başarı oranı dikkate alınacak olursa penil protezlerin tatmin edici ve uzun süreli olan bir cinsel ilişki yaşanması için gayet uygun olduğu sonucu çıkarılabilir. Yapılan bir çalışmanın gösterdiği sonuca göre penil protezi takılan hastalar ve eşlerindeki memnuniyet oranı oldukça yüksektir.

 

Aynı çalışma protez takılan erkekler ve eşlerinde yüzde 93 oranda sonuçtan memnun kaldıkları belirttikleri ve aynı durumda yine aynı tedaviyi kullanmak isteyeceklerini belirttikleri yer almaktadır. Tüm bu açılardan sertleşme sorunu için kalıcı çözüm önerisi sunan penil protezinin yani mutluluk çubuğunun işe yaradığı görülmektedir.  Detaylı bilgi için https://www.mutlulukcubugu.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu