Güncel

Postegro Nedir?

Postegro

Instagram’da profili gizli hesapları görüntülemek oldukça zor olarak kabul ediliyordu. Ancak Postegro bu durumu ortadan kaldırdı. Bu uygulama sayesinde Instagram kullanıcıları uygulamayı daha pratik bir şekilde kullanmaya başladı.

Postegro’nun Özellikleri Nelerdir?

Postegro birçok farklı özelliğe sahiptir. Bu uygulamanın en önemli özelliği gizli hikayelerin Instagram sahipleri tarafından görüntülenmesini sağlamasıdır. Bu uygulama ile bireyler görmek istediği hikayelere erişim sağlayabiliyor. Bunun yanında uygulamaya tek bir mecradan giriş yapılamaz. Gerek web üzerinden gerekse mobil araçlarla Postegro’ya giriş yapılabiliyor.

Web Postegro ile görüntülenen hikayeler kaydedilerek daha detaylı stalk yapılabiliyor.

Postegro Nasıl Çalışır?

Postegro Lili basit ve pratik bir çalışma prensibine sahiptir. Basit bir çalışma prensibine sahip olduğu için hem ülkemizde hem de dünyada pek çok kişi bu uygulamadan yardım alıyor. Postegro’nun çalışması için uygulamaya girip görüntülenmek istenen profilin bulunması gerekiyor.

Görüntülenmek istenen profil bulunduktan sonra Postegro Lili profilin verilerini kısa süre içerisinde ekran karşısındakine yansıtır.

Postegro Karşı Tarafa Bildirim Gönderir Mi?

Instagram’da stalk yapmak isteyen bireyler stalk yaptığını karşı tarafın bilmemesini ister. Buna bağlı olarak pek çok kişi Postegro’nun karşı tarafa bildirim gönderip göndermediğini araştırıyor. Ancak Postegro’yu kullanan kişiler gönül rahatlığı ile işlem yapabilir. Çünkü karşı tarafa hiçbir şekilde bildirim gitmez.

Web Postegro kullanan kişiler karşı tarafa bildirim gitmediği için günün herhangi bir saatinde uygulamayı kullanabilir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu