Güncel

Yanar’ın Hayran Kitlesi Şimdiden Hazır

Yanar’ın Hayran Kitlesi Şimdiden Hazır

Yanar sön dönemlerde çıkışı beklenen, Uğur Özçelik’in son çalışması olan parça. Genç şarkıcının şarkısı olmasının yanı sıra, şarkıcının hayranları tarafından da büyük bir ilgiyle bekleniyor. Şimdiden şarkı için bazı yorumlar gelmeye başladı bile. Uğur Özçelik hayranları ve sevenleri şarkının beklenilenden çok daha iyi olacağından eminler. Ayrıca şarkının bugüne kadarki en iyi çalışmalardan biri olacağı da iddia ediyor. Şarkının diğer parçalardan çok daha farklı olacağı da biliniyor. Bu tarz yorumlar yapılmaya devam edilirken, herkesin gözü kulağı da şarkının yayınlanma tarihinde. Bu ve buna benzer soru işaretleri için de gözler Uğur Özçelik’e çevriliyor.

Tarzıyla dikkatleri üzerine çeken, büyük bir ilgi toplayan Uğur Özçelik şarkıyla ilgili yapılan yorumları oldukça iyi bir şekilde karşılıyor. Sevenlerinin kendisini desteklemesinden memnun olduğunu dile getiren sanatçı, yayınlandıktan sonra da aynı iyi yorumları almayı umduklarını söylüyor. Ayrıca sanatçı, yayın tarihinin ne zaman çıkacağı ile ilgili soruları da büyük bir ilgiyle cevaplıyor. Çalışmaları tamamlanan ve yola çıkan şarkı için de yayın tarihi mart sonu olarak gösteriliyor. Uğur Özçelik bu konuda, “Şarkımızın her şeyiyle tamam olduğunu söyleyebiliriz. Bizim tam beklediğimiz gibi, sevdiğimiz bir parça oldu. Umuyorum ki dinleyenler de bizimle aynı fikirde olurlar. Yayınlandığı zamandan sonra da bizi neler beklediğini göreceğiz.” Diyor. Kendisi de oldukça heyecanlı bir bekleyiş içerisinde olduğunu samimi bir şekilde hissettirirken şarkısına ve hayranlarına verdiği değeri hissetmemek de imkansız gibi duruyor.

Uğur Özçelik Yanar ile Daha Da Yükselecek

Sözü ve müziği de sanatçının kendisine ait olan Yanar, Uğur Özçelik’in ilk çalışması da değil. Bundan öncesinde farklı çalışmalara da imza atan sanatçı, günden güne daha başarılı adımlarla tanınıyor. Sahip olduğu bilgi birikimi ve tecrübe, Türk müziği alanındaki potansiyelini ortaya çıkarmasına yardımcı oluyor. Şimdilerde Yanar ile anılan, mest eden yeteneğiyle konuşulan genç sanatçı, farkını her daim belli ediyor. 1990 yılında doğan Uğur Özçelik, İstanbul Kadıköy doğumlu. İlk, orta ve lise eğitimlerinin ardından da ilgili olduğu alanda eğitim almayı seçiyor. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı’nda Türk müziği bölümüne giriyor. Bunun yanı sıra birçok ünlü ismin back vokalliğini yapan sanatçı, temel sahne eğitimlerine ek ses eğitimi gibi noktalarda da öne çıkıyor. Yanar ile bu kadar ses getirecek olmasının en büyük nedeni de alanındaki tüm gerekliliklere sahip, başarılı bir şarkıcı olmasından kaynaklanıyor.

Yanar Unutulmaz Parçalardan Biri Olabilir

Yorumculuğu dönemin beklentilerine uyum sağlayan ve üretkenliğiyle fark yaratan Uğur Özçelik Yanar için sorulan soruları da en iyi şekilde cevaplıyor. Özellikle sosyal medya hesaplarından yapılan yorumları ve soruları önemsediğini görebiliyorsunuz. Bu da genç bir sanatçı olarak hayranlarına verdiği değeri açıkça gösteriyor. Uğur Özçelik Yanar ile birçok kişinin müzik listesinde yer alması beklenen isim. Dönemin en iyi parçalarından biri olması beklenen Yanar için de nefesler tutulmuş durumda. Mart ayının sonunda, şimdiden heyecanla beklenen şarkı, Uğur Özçelik sevenleriyle buluşacak. Şarkının klip çekimleriyse çoktan tamamlandı. Klip çekimleri, 22 kişilik profesyonel bir ekip eşliğinde, 2 farklı şehirde sürdürüldü ve 3 gün sonrasında noktalandı.

YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCDZejAvbij7_DEa3qu8W_8Q

Spotify: https://open.spotify.com/artist/6gG8T6hTYHzbEqUhA8sQvy

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu